שנת המס 2023 נפתחה ואנחנו מזמינים אתכם לוובינר הפקת דו"ח במערכת אלפי
יום שני 15/04 בשעה 20:30

קריפטו

הגשת דו"ח מס

במידה ואתם סוחרים במטבעות דיגיטליים, או חושבים להתחיל, ככל הנראה תצטרכו להגיש דו"ח שנתי למס הכנסה.

בנוסף לפעולות שביצעתם במטבעות, הדו"ח צריך לכלול גם את שאר מקורות ההכנסה וההוצאות שלכם. לדוגמא, משכורות שקיבלתם במהלך השנה, הכנסות והוצאות בתור עצמאים, דיווח על מסחר בשוק ההון, הכנסות משכירות ועוד ועוד.

התאריך האחרון להגשה הוא ה- 31.5 של השנה העוקבת לשנה עליה מגישים. לעיתים רשויות המס מעניקות ארכה נוספת, אך לא היינו ממליצים לבנות על כך. אי הגשת דו"ח המס השנתי בזמן גוררת קנסות של כ- 500 שקלים על כל חודש איחור, בתוספת ריבית והפרשי הצמדה, ולעיתים אף עלולה להוביל לחשיפה פלילית.

אז רגע אחד, לפני שאתם פונים לרואה החשבון, אנחנו מציעים לכם פתרון שיעזור לכם להפיק את הדו"ח השנתי במהירות, בקלות, ואולי הכי חשוב – בזול!
למה כדאי לבחור בAlfie?
אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מס הכנסה, ויודעים כיצד לשלב את דו"חות הקריפטו המופקים ממערכות כמו Koinly ו BloxTax כחלק מדו"ח המס השנתי בצורה תקינה שעונה על תקנות מס הכנסה. שימו לב שמערכות כגון אלה נותנות דו"ח המפרט את הפעולות בקריפטו בלבד, אך מטלת הפקת הדו"ח השנתי למס הכנסה עדיין עומדת בעינה.
ניתן להזין אצלנו מגוון רחב מאוד של הכנסות וזיכויים, תבדקו אותנו! במידה ובכל זאת חסרה לכם הכנסה או זיכוי כלשהו, נשמח לנסות ולסייע לכם במקרה הספציפי שלכם בכל זאת.
החישוב שלנו מתבצע באופן אוטומטי ובוחר את המסלול המשתלם ביותר מבין מספר מסלולי מס ובזמן קצר מאוד.
המחיר! בגלל שהחישוב מתבצע באופן אוטומטי, והדו"ח מופק על ידי המערכת וללא יד אדם, המחיר זול ומתאים לכל כיס.
קריפטו-02

מרכזי ההדרכה שלנו

בלוג
YouTube

יצירת קשר בכל דרך שנוחה לך

WhatsApp
Telegram
Facebook
דוא"ל
דילוג לתוכן