שנת המס 2023 נפתחה ואנחנו מזמינים אתכם לוובינר הפקת דו"ח במערכת אלפי
יום שני 15/04 בשעה 20:30

יצירת קשר

יש לך שאלה?

צוות Alfie כאן בכל דרך כדי לענות לך

שאלות נפוצות

מערכת המס החכמה של אלפי הינה מערכת אליה מוזנים על ידך כל הנתונים והמסמכים הנדרשים, והמערכת תדע על בסיס נתוניך האישיים להפיק עבורך דו"ח שנתי לטובת דיווח שנתי למס הכנסה, תוך כדי חישוב חכם ואופטימלי של מסלולי המס הנכונים ביותר עבורך, מתוך אלפי תרחישים אפשריים. כמו כן המערכת יודעת לחשב עבורך החזרי מס.

מאוד. מערכת המס של אלפי מוגנת ברמה הגבוהה ביותר, ומוכרת ע"י מס הכנסה. כמו כן, אנו מתחייבים לא להעביר את הפרטים שלך לצד שלישי.

לא. המערכת תפיק עבורך דו"ח מס סופי לטובת דיווח, אותו ניתן בקלות ובמהירות לטעון לתוך אתר מס הכנסה, ללא צורך בעלויות נוספות של רואה חשבון. ישנם מקרים בודדים בהם המקרה שלך אישית כן מצריך לגשת לרואה חשבון. אלפי, מערכת המס החכמה שלנו תדע לזהות את המקרים האלה על פי הנתונים שייטענו למערכת, ותמליץ לך לעצור את התהליך אצלנו ולגשת לרואה החשבון. במידה והפסקת את התהליך אצלנו, אנו לא גובים תשלום.

התשלום בעבור הפקת הדו"ח המלא הינו 275 ₪ בלבד לדו"ח מס רגיל,  ו-475 ₪ לדו"ח מס שכולל קריפטו (המחיר כולל ליווי). התשלום ייגבה ממך רק לאחר שהזנת את כל הנתונים למערכת, והשלמת ב-100% את הפקת הדו"ח.
אנו מעוניינים בתשלום אך ורק במידה והצלחנו להעניק לך את השירות במלואו ולשביעות רצונך. לכן, עד לאותו רגע, השימוש במערכת הוא בחינם, והתשלום ייגבה לאחר השלמת התהליך.

אל דאגה. פשוט צריך לגשת לתהליך, והמערכת תדע לכוון אותך באופן ברור וקל, שלב אחר שלב, עד לסיום התהליך והפקת דו"ח המס השנתי. ניתן לרכוש גם ליווי אונליין ב-100 ₪.

או שלחו לנו הודעה

מרכזי ההדרכה שלנו

בלוג אייקון
בלוג
יוטיוב אייקון
YouTube

דרכי יצירת קשר

וואטסאפ אייקון
WhatsApp
טלגרם אייקון
Telegram
פייסבוק אייקון
Facebook
אייקון מייל
דוא"ל
דילוג לתוכן